Lütfen bekleyiniz

 

sertifikalarimiz

AllyMina Kozmetik olarak kurulduğumuz günden beri, temsilci ve tüketicilerimize, insan sağlığına ve çevreye duyarlı, kaliteli ve güvenilir ürünler yaratmayı, önceliğimiz olarak belirledik. Tüketicilerimizin ürünlerimizi güvenle ve huzurla kullanması için çok sıkı kurallar ve prensiplerle hareket ettik. Prensiplerimizin alanlarında uzman bilirkişilerce de denetlenip onaylanması sonucu sahip olduğumuz sertifikalarımızla, ürünlerimizi kullanan insanların mutluluğunu ve temsilcilerimizin refahını amaçlıyoruz.

 

ISO 9001:2015 NEDİR?

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, sadece ürün veya hizmetle ilgilenmez şirketin bütün faaliyetlerini satış, satın alma, insan kaynakları, iletişim, dokümantasyon, sevkiyat, üst yönetimin değerlendirmeleri, müşteri memnuniyeti, tasarım ve geliştirme vb. bütün faaliyetleri ilgilendiren bir sistem belgesidir. Bu belgeyi alan firmaların, sistematik, kuralları tanımlı, tanımlanan kurallara bağlı olduğu, tanımlanan kuralların çağın gereği şekilde revize edildiği, 3. taraflarca denetlenip ispatlanır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

G.M.P. NEDİR?

ISO 22716:2007 olarak da tanımlanan bu belge, Good Manufacturing Practices yani Türkçe anlamı ile İyi Üretim Uygulamaları olarak anılmaktadır. Bu uygulama ürünlerin üretimi ve dağıtımında, ürünlerde kalite sağlamak için, hammadde, işleme, ürün geliştirme, üretim, paketleme, depolama ve dağıtım aşamalarında kesintisiz insan sağlığına duyarlı koşullar sağlandığının, 3. taraflarca denetlenip ispatlanması sonucu verilir.ISO 22716:2007 İyi Üretim Uygulamaları (GMP) Belgesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

HELAL BELGESİ NEDİR?

Helal Belgesi, güvenilir, dini bilgisi tam, işinin ehli ve tarafsız bir kurumun, belgelendirmeye tabi olan kurumu ve bu kurumun ürünlerini denetlemesini, ürünlerin dini kaideler, helal standartlarla uygunluk içerisinde üretiminin ve depolamasının yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, bir belge vermesini içeren bir uygulama işlemi grubudur.Helal Belgesi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

ECOCERT BELGESİ NEDİR?

ECOCERT, uluslararası organik sertifikalar sağlayan, standart kuralları en sıkı olan ve en önemli organizasyondur. Sertifika vereceği ürün veya hammaddelerin, formül oluşturulurken, dolum aşamasında, paketlenirken veya ambara konulurken, her aşamasını denetler. Bu yüzden ürünlerimizde ecocert sertifikalı hammaddeler kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.NATURAL INGREDIENTS Parfümlerimizde kullanılan esanslar, doğal hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

 

ALLYMINA KALİTE SİSTEMİ NEDİR?

AllyMina Kozmetik, olarak kendi firma bünyemizde oluşturduğumuz ve katı kurallarca takip ettiğimiz kalite sistemimiz gereği, formüllerimiz sadece AllyMina kullanıcıları için, özel laboratuvarlarda titizlikle geliştirilir. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı mevzuatına uygun olarak, hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilir. Tüm tesislerimizde geri dönüştürülebilir veya gübrelenebilir ambalaj, kutu, kağıt ve koli kullanımını destekleriz. Tüm markalarımız patentlidir.

 

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn
AllyMina Black Orchid
AllyMina White Musk