Lütfen bekleyiniz

iade iptal

Nihai tüketiciler, satın aldıkları ürünü, müşteri memnuniyeti kapsamında temsilcilere iade edebilirler. AllyMina temsilcileri de satın aldıkları ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturası ile birlikte iade edebilir. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri ve faturasını, faturada yer alan iade formunu doldurduktan sonra, yine faturada yer alan iade adresine, anlaşmalı kargo firmaları ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Temsilci tarafından girilen siparişlerde promosyon ürününün siparişe eklenmemesi, unutulması vb. durumlarda gönderi temsilci tarafından ödenir. Şikâyete konu olan ürünlere ait iadelerde, ürünler Kalite Kontrol departmanı tarafından incelenmektedir. Üretime dayalı bir hata söz konusu ise iadesi alınmaktadır. Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

Sipariş iptalleri yalnızca sipariş faturalandırılana kadar yapılabilmektedir. Bu süre içerisinde siparişini iptal etmek isteyen temsilcilerin, Temsilci İletişim Hattı vasıtasıyla bilgi vermesi yeterlidir. 
 

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn
AllyMina Black Orchid
AllyMina White Musk