Lütfen bekleyiniz

allymina'da kariyer kazanç

AllyMina temsilcilerine, katalog alış fiyatı üzerinden %45 satış karının yanı sıra, %26’ya varan standart prim uygulamasıyla, kişinin performansıyla doğru orantılı olarak kazancının artmasını hedefler. Ayrıca yüksek motivasyonlu, mutlu temsilcinin sahada ki önemini de bildiğinden, standart prim kazanma basamağına gelen her temsilcisini ekstra olarak yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri ile ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

AllyMina Siyah İnci ve üzeri seviyeye gelen liderlerinin başarısını ödüllendirir ve bir üst seviyeye ulaştırmak için teşvik eder.

Altın ve üzeri kariyere gelen her liderimiz, bulunduğu liderlik basamağına göre, 1. sıradan başlayıp 4. sıraya kadar liderlik primleri alma hakkına da sahip olur. Ayrıca kazanmaya devam edeceği Standart Prim ve Liderlik Primi yanı sıra Kariyer ve Araç Bonus Programlarına da dahil olur.

AllyMina’nın en kazançlı ve prestijli kariyer basamağı olan TAÇ kariyerine gelen her liderimiz belirlenen kriterleri sağladığı koşulda standart prim, liderlik primleri yanında ekstra olarak toplam ekip cirosundan %1 INFINITY BONUS alma hakkına sahip olur.

Tüm bu kazançlara ve fırsatlara sahip olmak, “Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılmak istiyorsan” sende Liderlik hikayeni hemen başlatabilirsin.

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn
AllyMina Black Orchid
AllyMina White Musk