Lütfen bekleyiniz

allymina başarı

Kozmetik sektöründe pazarlama, ürün geliştirme ve marka yaratma alanlarındaki 20 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra 2012’den bu yana Network Marketing sektöründe güven ve adaleti ön planda tutarak geliştirdiği başarılı stratejileri ile binlerce kişinin iyi gelirlere ulaşmasını sağlayan Gülben Pehlivan, tüm bu inanç, değerler ve bilgi birikimi ile 2016 yılında AllyMina markasını kurdu.

Toplam Kalite Yönetimi anlayışından ödün vermeden kişisel bakım ürünleri ve kozmetik ürün formulasyonları geliştirmek, üretmek ve temsilcileri aracılığıyla tüketicilere ulaştırmayı hedefleyen AllyMina, son trendleri takip eden genç ve dinamik yapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

AllyMina ailesi, ek gelir ya da iş imkanı arayan her bireye sunduğu, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, iddialı ürünleri ile tüm kullanıcılarını memnun etmeyi hedefler. Üretiminin her aşaması bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlenir.

AllyMina’da temsilciler, en yüksek perakende satış karı ile ürünlerini temin ederken ekip performanslarına dayalı, grup cirosu üzerinden infinity bonus’a kadar uzanan ek primler ile de gelir elde ederler. AllyMina, temsilcilerinin, hem kendilerini hem de ekiplerini geliştirmesi için oluşturduğu eşsiz eğitim stratejisi ile aile üyesi olarak gördüğü her bireye yatırım yapar, onların hayata ve Network Marketing sistemine daha profesyonel olarak bakmasını sağlar.

AllyMina’da kazanç fırsatları bitmez ve her temsilci belirlediği hedefe göre çalışarak istediği yere gelebilir. AllyMina ailesine katılan her birey bilir ki, kendisi ve ailesi için ‘Gelecek Bugün Başlıyor!’

Minatural
Minacure
Minage
Aquamina
Ecomina
Lady Cabana
Mi Nuit
Iguash
Zendel
A La Jour
Iguash Sport
Allmina Pink
Allymina Purple
AllyMina
AllyMina Beauty
Arrow Lashes
AllyMina Professional
LOVE Me
LOVE You
Color Love
MinaColor
AllyMina It's Your Life
AllyMina It's Your Turn
AllyMina Black Orchid
AllyMina White Musk